Svářeči - metoda co2 Kutná Hora

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 197, Kutná Hora, Středočeský

Společnost ATLANTA WORLD, družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

požadujeme: flexibilní přístup k práci, platný svářečský průkaz - metoda svařování CO2
v případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: l.fialova@atlantaw.cz, případně volejte na tel.č.: 608 858 749, pí. Fialová
způsob hlášení uchazeče s doporučenkou: prvotní telefonní kontakt pro domluvení schůzky, životopis zasílejte na e-mail l.fialova@atlantaw.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ATLANTA WORLD, družstvo



Kontaktní osoba:
Mgr. Ljudmyla Fialová, předseda představenstva, +420 608 858 749, l.fialova@atlantaw.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ATLANTA WORLD, družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ATLANTA WORLD, družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.