Montážní dělník/nice ve zdravotní výrobě - jimramov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ubušínská 20, Jimramov, Vysočina

Společnost GAMA GROUP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů.

Popis pracovní pozice

*Požadujeme:
-zaměstnanci budou zaškoleni;
-pracovní poměr na dobu určitou;
Nabízené výhody:
-příspěvek na stravování
Upřednostňujeme telefonický kontakt. Práce je vhodná spíše pro ženy - jemná ruční práce.

Kontakt

GAMA GROUP a.s.

Kontaktní osoba:
Ludmila Zedníková, +420 566 590 115, zednikova.jim@gama.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GAMA GROUP a.s. (IČO 45797463), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.