Technolog,konstruktér a zkušební technik ocelových konstrukcí a potrubí Jesenice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Belnická 628, Jesenice, Středočeský

Společnost CEPS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

první kontakt emailem - výhradně, časté pracovní cesty v rámci EU i mimo EU. Prováděná práce : speciální zkoušky a servis na vysokotlakých ocelových potrubích (plynovody, ropovody, produktovody), především jejich zkoušení v rámci přípravy na provoz (čištění, kalibrace, zkoušení, sušení), ověřování integrity po dlouhé době provozu (speciální zkoušky), inertizace potrubí a zařízení dusíkovými směsmi, chemické čištění potrubí před zkouškami nebo opravami - blíže www.ceps-as.cz. Teoretické i praktické práce v aplikovaném výzkumu a ve vývoji specializovaných zařízení.
Pracovní doba je pružná, přizpůsobuje se provozním potřebám našich zákazníků.
Mzda je odvozena od konkrétních kvalifikací a způsobilostí, kterými pracovník disponuje, mzda má vysoký podíl výkonové složky v závislosti na konkrétním hodnocení výkonů pracovníka. Požadujeme nadstandardní pracovní výkony a nabízíme za ně nadstandardní mzdy.
Nabízíme velmi zajímavou práci v oboru, kde se řadíme k evropské špičce. Ovšem tomu musejí také odpovídat naše pracovní výkony.
Jsme a trvale chceme být velmi dobrým týmem - proto klademe velký důraz na schopnost týmové práce a zvládání vztahů se spolupracovníky.
Požadujeme : technické vzdělání v oboru ocelových konstrukcí (stavař nebo strojař, minimálně průmyslovka, učební obor s maturitou není dostatečnou kvalifikací pro nedostatek obecně odborného základu), vysokou pracovní motivaci, zájem a vůli o další zvyšování kvalifikace, velmi dobrou schopnost integrace do pracovního kolektivu, ochotu často cestovat na delší dobu práce mimo domov (i několik týdnů), dobrý zdravotní stav (je požadován pro získávání speciálních kvalifikací podle příslušného zákona či normy), řidičský průkaz alespoň B, CE výhodou, základní znalost angličtiny, ruština výhodou, dobrou uživatelskou zkušenost s MS Word a MS Excel, zkušenost s CAD systémy je výhodou.
Vzhledem k následnému získávání kvalifikací podle zákona 174/1968 je nezbytná znalost češtiny v úrovní dobrého pochopení technických dokumentů (norem).
Nemáme požadavek na dosavadní praxi, místo je velmi vhodné pro absolventy průmyslovky nebo VŠ příslušného směru, kteří mají možnost postupně získávat specializované kvalifikace.
Dobrá fyzická kondice je užitečná, práce vesměs probíhají na potrubích ve volném terénu a za všech počasí. Máme velmi dobrý systém pracovní lékařské péče, rozsáhlý systém zaměstnaneckých výhod.

Kontakt

CEPS a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Petr Crha, CSc., +420 241 021 515