Operátor /-ka ve výrobě Myslinka

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 57, Myslinka, Plzeňský

Společnost Elkamet s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce - Myslinka

Náplň práce:
Úprava plastových dílů pomocí ručního nářadí,
Začišťování a úprava hotových dílů,
Kontrola před zabalením a expedicí,
Manipulace s výrobky o hmotnosti do 10 kg.

Požadujeme:
Flexibilitu - ochotu pracovat na směny
Smysl pro zodpovědnost.

Nabízíme:
Atraktivní a do budoucna jistá pracovní místa se zázemím v mezinárodní společnosti, která odpovídají vysokým standardům automobilového průmyslu a jsou odpovídajícím způsobem finančně ohodnocena na základě znalostí a zkušeností. Mezi další benefity pro naše zaměstnance patří například stravenky, možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje, či bonusová dovolená dle odpracovaných let.
Zájemci volejte na tel. 377 194 126 nebo zašlete e-mail na: volnamista@elkamet.cz

Autobusová doprava zajištěna na trasách:
Plzeň, Vejprnice, Tlučná, Nýřany, Myslinka a
Manětín, Lité, Dolní a Horní Bělá, Loza, Nekmíř, Všeruby, Líšťany, Město Touškov, Kozolupy, Myslinka a
Stod, Chotěšov, Zbůch, Úherce, Myslinka

Kontakt

Elkamet s.r.o.

Ing. Helena Holubová, +420 377 194 126, volnamista@elkamet.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Elkamet s.r.o. (IČO 27125149), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.