Svářeč co2 Štíty

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Pilníku 292, Štíty, Olomoucký

Společnost Josef Žerníček hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Na Pilníku č.p. 292, 789 91 Štíty;
POŽADAVKY :
- pracovník by měl mít odpovídající vzdělání, případně zkušenosti se svařováním CO2
- zodpovědný přístup, schopnost pracovat v kolektivu, pečlivost, spolehlivost
- základní orientace ve výkresové dokumentaci - svařování v přípravcích - ochota pracovat v dvousměnném provozu
- vhodné i pro absolventy
NABÍZÍME :
- práce ve stabilní firmě
- zajímavé finanční ohodnocení
- systém zaměstnaneckých benefitů
- stravování, 13 plat, příspěvek na připojištění
- doprava ze Zábřeha n. Mor. a zpět zajištěna zdarma.
Po domluvě se zaměstnavatelem možnost práce na jednu směnu.
Kontakt: své životopisy zasílat na e-mail nebo tel.:606 727 976, nebo osobně Út - od 9:00 - do 10:00 hod.

Kontakt

Josef Žerníček

Kontaktní osoba:
Petr Žerníček, +420 606 727 976, p.zernicek@kovozernicek.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Josef Žerníček výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Josef Žerníček o smazání nebo o opravu osobních údajů.