Zedník/-ice Jičín

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Železnická 1056, Jičín, Královéhradecký

Společnost JASTAV, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

ZEDNÍK/-ICE - místo výkonu práce - celá ČR.
V případě zájmu upřednostňujeme telefonický kontakt s uchazeči v době od 8:00 do 15:00 hod. na tel.: 602 244 200 David Jakubec, Ing. Po následné domluvě je možné zaslat strukturovaný životopis na e-mail: jakubecd@jastav.cz.
Požadujeme spolehlivost, praxe výhodou. Nabízíme zajímavé finanční podmínky odpovídající získané praxi, dovednostem a znalostem, dále zázemí stabilní společnosti s 25 letou působností na trhu práce. Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

JASTAV, spol. s r. o.Kontaktní osoba:
Ing. David Jakubec, Jednatel společnosti, +420 602 244 200, jakubecd@jastav.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JASTAV, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JASTAV, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.