Designéři Mladá Boleslav

Plat: 41 384 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ptácká 156, Mladá Boleslav, Středočeský

Společnost AUFEER DESIGN, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Průmysloví a produktoví designéři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ptácká 156, Mladá Boleslav
Náplň práce:
Práce na projektech exteriéru a interiéru pro automobilový průmysl a public transportation, 2D - skici, renderingy, 3D - modelování, vizualizace, práce v Autodesk Alias, Rhino, Photoshop, grafický design.
Požadujeme: Vzdělání v oblasti designu, min. bakalářské vzdělání, dobré komunikační schopnosti, základní znalost Autodesk Alias, Rhino, Photoshop, schopnost prezentace, znalost anglického, nebo německého jazyka na komunikativní úrovni, znalost práce ve 3D, vynikající znalost práce ve 2D - skicování, rendering, kreativní myšlení, týmového ducha.
Nabízíme:
Týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na ŽP a PP.

Kontakt

AUFEER DESIGN, s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Markéta Pekárnová, +420 326 700 494, afd@afd.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUFEER DESIGN, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AUFEER DESIGN, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.