Lakýrník kovových výrobků Holoubkov

Plat: 140 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Holoubkov, Plzeňský

Společnost WEILER Holoubkov s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 1
Požadavky: vyučen, dobrý zdravotní stav - práce v riziku vibrací, praxe v oboru min.3 roky.
Nabízíme: platové ohodnocení od 140,- do 160,- Kč/hod., Dovolená nad rámec ZP, firemní stravování, příspěvek na důchodové a životní připojištění
Kontakt: Fišerová Věra, tel.: 371 406 201, 371 406 220, e-mail: vera.fiserova@weilercz.com

Kontakt

WEILER Holoubkov s.r.o.

Věra Fišerová, personalista, +420 371 406 201, vera.fiserova@weilercz.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti WEILER Holoubkov s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost WEILER Holoubkov s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.