Kontrolor kvality Písek

Plat: 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 466, Písek, Jihočeský

Společnost TOP Control s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti.

Popis pracovní pozice

Nabízíme nenáročnou manuální práci ve stoje pro všechny, kteří si potrpí na detaily. V případě zájmu zajistíme ubytování ve vybraných lokalitách (Plzeňsko, Karlovarsko, Písecko).
Náplní práce je jednoduchá vizuální kontrola kvality výrobků dle požadavků zákazníka.

Požadujeme
• plnoletost
• dobrý zrak (brýle nevadí)
• flexibilitu, spolehlivost a pečlivost
• předchozí zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
• ochota pracovat na tři směny výhodou

Nabízíme
• krátkodobá/dlouhodobá spolupráce
• hrazené ubytování, diety, příspěvky na dopravu
• možnost vlastní volby směn (po dohodě)
• vhodné i pro studenty VŠ, maminky na mateřské, důchodce
• hrubá mzda 100–125 Kč/hod
• výplata na účet, nebo v hotovosti
• příspěvky na dopravu
• náborový příspěvek
• příjemné prostředí středně velké firmy – individuální přístup
• firemní pracovní oděv
• bohatý systém firemních benefitů
• rodinné výlety
• dárkové balíčky
• kvalitativní bonusy
• velké možnosti profesního i osobního rozvoje

Nástup možný ihned (případně dle dohody).
Do odpovědi prosím vyplňte i Vaše místo bydliště.

Volných míst je aktuálně více, řekněte o brigádě kamarádům a pracujte spolu :-)
Těšíme se na Vaše odpovědi.

Kontakt:
Ing. Tomáš Toufar, tel. 734 393 349, email: nabory@topcontrol.cz

Kontakt

TOP Control s.r.o.

Ing. Tomáš Toufar, personalista - náborář, +420 734 393 349, tomas.toufar@topcontrol.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TOP Control s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TOP Control s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.