Operátor/operátorka Uherský Brod

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nivnická 2616, Uherský Brod, Zlínský

Společnost MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů.

Popis pracovní pozice

Montáž, kompletace, výroba a pomocné operace ve výrobě filtrů, obsluha strojů a zařízení. Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost týmové práce, ochota pracovat ve 3 směnném 7,5 hodinovém provozu. Prac. poměr na 1/2 roku s možností prodloužení. Po zaučení (cca 3 měsíce) hrubá mzda od 20 000,-Kč měsíčně. Nabízíme zázemí významného nadnárodního koncernu, týden dovolené nad rámec zákona, příspěvek na zdravotní prevenci ve výši 1000,-Kč měsíčně, věrnostní příplatek po roce zaměstnání, dotované obědy a večeře v podnikové jídelně, dotované občerstvení, společné akce - Rodinný den a Vánoční večírek, dárek při prac. výročí. Doprava na každou směnu a z každé směny ze směru: Valašské Klobouky, Brumov-Bylnice, Nedašov, Návojná, Štítná nad Vláří, Jestřabí, Hostětín, Pitín, Záhorovice, Bojkovice, Šumice a nově i ze směru Popovice, Podolí, Veletiny, Hradčovice, Drslavice a směru Kunovice, Uh. Ostroh, Ostrožská Nová Ves, Ostrožská Lhota , Hluk, Vlčnov.

Kontakt

MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o.Kontaktní osoba:
Zuzana Koplová, personalni.brod@mann-hummel.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.