Data quality/mdm consultant Praha

Plat: 39 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sokolovská 685, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Ataccama Software, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Sokolovská č.p. 685/136f,Praha 8-Karlín 186 00
Kontakt: eva.horka@ataccama.com
Požadavky: Angličtina-plynně/velmi pokročilý, Španělština - plynně/pokročilý,komunikační a prezentační dovednosti,schopnost pracovat v týmu,schopnost najít a vyřešit problém,abstraktní a analytické myšlení, hard skills: zkušenost s programováním, MS Excell,Power Point,Visio (pokročilý uživatel),SQL(včetně znalosti základních principů relačních DB), vítané dovednosti:Java,Unix shell,web services,XSLT transformations,XML.
Náplň práce:řešení projektů DQ a MDM u zákazníků za použití technologií Ataccama,navrhování DQ a MDM řešení v obchodní i technologické oblasti,komunikace se zákazníky,příprava prezentací,podpora marketingových aktivit společnosti
Zaměstnanecké výhody:firemní akce,školení,jazykové kurzy,občerstvení na pracovišti,telefon+notebook

Kontakt

Ataccama Software, s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Horká, jobs@ataccama.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ataccama Software, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ataccama Software, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.