Praktický zubní lékař/ka Praha

Plat: 50 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Senovážné náměstí 978, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Mediestetik s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zubní lékaři bez specializace.

Popis pracovní pozice

Pro dynamicky se rozvíjející privátní zařízení hledáme jak zkušené kolegy, tak začínající talenty. Nabízíme nástupní plat 30 000 - 70 000 Kč čistého, dle zkušeností a praxe, bonusy dle dosažených výkonů, bez odečtů jakýchkoliv materiálů. Cílový plat stomatologa tak činí průměrně mezi 100 000 - 150 000 Kč v rámci plného úvazku. Nemáme smlouvy se ZP, větší podíl velkých protetických prací u cizinců, ale i rozsáhlá klientela z ČR. Dále nabízíme hrazené vzdělávací akce, lupové brýle jako standardní vybavení, stravování na pracovišti zdarma, možnost kariérního růstu, zázemí silné mezinárodní společnosti. Pobočky Praha 1, Praha 5, Teplice, v přípravě nové zařízení Praha 2. Práce s nejlepším vybavením - OP mikroskop, CEREC, OPG, 3D RTG, laser, ultrazvuk, implantační centrum apod. možnost individualizace nástrojů i materiálů. Pro absolventy možnost kouče, který jim pomůže s jejich pracovním rozvojem. Pokud Vás nabídka zaujala pište na prace@mediest.cz. Děkujeme!