Elektrikář/ka - silnoproud Ostrava

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Syllabova 1263, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava - Vítkovice

Kontakt e-mailem: omikulska@msdo.cz, telefonicky: 596 762 310

Požadujeme:
- vážný zájem o práci,
- vyučení,
- přiměřený zdravotní stav (riziko: hluk),
- ŘP sk.B.

Výhodou znalost Vyhl. 50/1978 Sb., §6 nebo §7, možnost rekvalifikace a práce pod supervizí zkušeného zaměstnance.

Nabízíme:
- stravenky,
- postupné navyšování mzdy,
- pro mimoostravské: možnost ubytování v bezprostřední blízkosti pracoviště zdarma, v případě skupiny min. 4 pracovníků z podobné dojezdové vzdálenosti zapůjčení služebního automobilu, přizpůsobení směnnosti, možnost volných víkendů.

Nástup možný ihned.

Kontakt

MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s.Kontaktní osoba:
Bc. Olga Mikulská, omikulska@msdo.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.