Zámečník - svářeč co2 Žebrák

Plat: 20 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Za Dálnicí 508, Žebrák, Středočeský

Společnost Schwarzmüller s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ CO2 - místo výkonu: Žebrák, nástup dohodou, požadavky: výuční list v technickém oboru (nástrojař, zámečník apod.), platné svářečské oprávnění dle EN 287, nutná praxe na pozici svářeče, nutná znalost výkresové dokumentace, Nabízíme: jistotu stálého zaměstnání u silné nadnárodní společnosti, příjemné pracovní prostředí, velmi dobré finanční ohodnocení, roční odměny za splnění plánu až 60.000 Kč, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, finanční příspěvek na dopravu a ubytování, penzijní připojištění, aktivní pomoc při zajišťování ubytování, zajištění pravidelného proškolování a potřebného vzdělávání, kontakt přes tel. (PO - PÁ: od 8:00 do 15:00hod.) či přes e-mail: petra.sobanova@schwarzmueller.com

Kontakt

Schwarzmüller s.r.o.

Petra Šobáňová, vedoucí personálního oddělení, +420 311 908 109, petra.sobanova@schwarzmueller.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Schwarzmüller s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Schwarzmüller s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.