řidič/ka vzv Sobotka

Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Špálova 455, Sobotka, Královéhradecký

Společnost NOVA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči vysokozdvižných vozíků.

Popis pracovní pozice

ŘIDIČ/KA VZV - pracoviště Jičín.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: info@novasobotka.cz, nebo volejte v době od 6:00 do 14:30 hod. na tel.: 493 571 521 pí Hrdinová. Případně se dostavte osobně ve výše uvedeném čase na adrese provozovny: Špálova 455, Sobotka.
Požadujeme zdravotní průkaz, průkaz na VZV, pečlivost a odpovědnost. Nabízíme PP, nástup ihned, stravenky po 3 měsících. Po zapracování je možný hrubý výdělek 15 000,- Kč.

Kontakt

NOVA, a.s.Kontaktní osoba:
Libuše Hrdinová, info@novasobotka.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NOVA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NOVA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.