Řidiči tahačů Praha

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Strojírenská 259, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Jarotrans-cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Strojírenská č.p. 259/16, Zličín155 21 Praha 517
KONTAKTNÍ OSOBA: Šušman Volodymyr, tel.: 774 668 570, e-mail: shushman@centrum.cz
Požadavky na uchazeče: mezinárodní kamionová doprava v zemích EU, vyžadujeme spolehlivost, samostatnost, zdravotní způsobilost, profesní ŘP C+E, zodpovědnost, karta řidiče, noční a turnusové služby.

Kontakt

Jarotrans-cz s.r.o.

Volodymyr Šušman, +420 774 668 570, shushman@centrum.cz, Zdiměřická 1440/6, Chodov, 149 00 Praha 415

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jarotrans-cz s.r.o. (IČO 27659429), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.