Strážný Kostelec

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: č.e. 2, Kostelec, Plzeňský

Společnost ProPrim Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Logistický areál Panattoni, Ostrov u Stříbra, zastávka Ostrov - Kostelec, rozcestí

Upřesňující informace:
Ostraha logistického areálu. Kontrola oprávněnosti a evidence vozidel na vjezdové vrátnici.
Obsluha elektronické požární signalizace. Pracuje se ve dvou lidech. Směnný provoz. Požadujeme čistý výpis trestního rejstříku. Odbornou způsobilost zajistíme. Pracovní zkušeností výhodou - není podmínkou, vše zaučíme. Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, vhodné i pro osoby, které nemají zkušenosti v oboru ostrahy.

Způsob 1. kontaktu: email: repper@primm.cz, tel.č. 602 341 730 (8:00 hod - 17:00 hod), místo: Areál Ostrov u Stříbra každý pátek v 13:00 - 14:00 hod

Kontakt

ProPrim Group s.r.o.Kontaktní osoba:
Tomáš Repper, +420 602 341 730, repper@primm.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ProPrim Group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ProPrim Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.