Pomocný dělník České Budějovice

Plat: 83 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , České Budějovice, Jihočeský

Společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Nabízíme brigádu/přivýdělek v logistické společnosti v Českých Budějovicích.

Popis práce:
- manipulační práce - kontrolování přepravovaného materiálu, třídění, čištění, pomocné práce.
Požadujeme:
- spolehlivost

NABÍZÍME:
- 83-95Kč/hod dle úseku pracoviště
- možnost dlouhodobého/krátkodobého přivýdělku
- ranní, odpolední nebo noční směny dle domluvy
- nástup možný dle domluvy

V případě Vašeho zájmu volejte na tel.: 608 822 658, 608 822 653 nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu cvcb@bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvádějte "Pracovnik v logistice, kod C99172".

Kontakt

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Pavlína Morávková, +420 608 822 658, cvcb@bohemia-manscraft.cz, Dr. Stejskala 113/2, 370 01 České Budějovice 1

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Manscraft, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.