Florista/tka - květinář/ka Ostrava

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 17. listopadu 595, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Jiří Herold hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci floristé a květináři.

Popis pracovní pozice

Nechodit osobně!!! V případě zájmu volejte na tel.: 602 507 850, 724 483 609 nebo pište na e-mail: jherold@volny.cz

Požadujeme:
Vzdělání v oboru, praxe vítána, kreativita, flexibilita.
Řidičský průkaz sk. B - dle potřeby rozvoz.

Provozní doba: Po - Pá 8-17 hod., So 9-12 hod.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Jiří Herold

Kontaktní osoba:
Jiří Herold, +420 602 507 850,724 483 609, jherold@volny.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jiří Herold výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jiří Herold o smazání nebo o opravu osobních údajů.