Pomocníci v kuchyni

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost B & T FOOD SERVICES s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Michelská 58, Praha 4

Kontakt:Shan TingTing, e-mail: contakt@kün.cz

Požadavky: hledáme pomocné síly do asijské restaurace, pomocná práce v kuchyni, příprava surovin, úklid. Angličitna podmínkou (test), práce v týmu s cizinci z Asie, směnný provoz.

Požadavky:

Kontakt

B & T FOOD SERVICES s.r.o.Kontaktní osoba:
TingTing Shan, contakt@kün.cz, Nad Libušským potokem 518/7, Písnice, 142 00 Praha 411

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) B & T FOOD SERVICES s.r.o. (IČ 24237558), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.