Zvukový technik Dubné

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 158, Dubné, Jihočeský

Společnost ČESKÁ MUZIKA spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v rozhlasu, televizi, filmu a divadle.

Popis pracovní pozice

Praxe v oboru televizní zvukař min. 10 let, ŘP sk. B, Umělecké a tvůrčí odměny

Kontakt

ČESKÁ MUZIKA spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Radek Kolář, +420 773 307 002, uctarna@ceska-muzika.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ČESKÁ MUZIKA spol. s r.o. (IČO 26024080), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.