Montér metalických sdělovacích sítí - jč České Budějovice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Slévárenská 671, České Budějovice, Jihočeský

Společnost ARANEA TECHNOLOGY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
• montáž, servis a údržba metalických kabelů,
• měření na metalických kabelech (stejnosměrné),
• zaměřování poruch na metalických kabelech,
• montážní práce.

Požadujeme:
• SOU či SŠ vzdělání v oboru telekomunikací nebo elektro výhodou,
• praxe v oboru telekomunikací nebo elektro výhodou,
• Osvědčení dle vyhl.50/78 Sb. výhodou,
• řidičský průkaz – skupina „B“ („C“ + profesní průkaz výhodou),
• samostatnost, spolehlivost, flexibilita,
• bezúhonnost.

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti na trhu telekomunikací,
• zajímavou pracovní příležitost,
• odpovídající mzdové ohodnocení,
• možnost zaučení,
• zaměstnanecké výhody (mobilní telefon i k soukromému využití, týden dovolené navíc, výkonnostní odměny atd.).