Strážný Praha

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rýmařovská 434, Praha, Hlavní město Praha

Společnost HUNTERS Security s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
trestní bezúhonnost
dobré vystupování
upravený vzhled
osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný 68-008 E výhodou
zkušenosti v oboru výhodou

Nabízíme:
dobrý pracovní kolektiv
práci pro renomovanou společnost
odpovídající platové podmínky
zaškolení
možnost získání osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný 68-008 E

Na osobní pohovor budou přizváni pouze vybraní uchazeči na základě zaslaných životopisů nebo telefonátu zástupci naší firmy. Na uvedený email prosím zašlete Váš životopis.

Kontakt

HUNTERS Security s.r.o.

Josef Lejsek, +420 773 774 212, josef.lejsek@hunterssecurity.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HUNTERS Security s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HUNTERS Security s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.