Všeobecná sestra Zlín

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín, Zlínský

Společnost Krajská nemocnice T. Bati, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry se specializací.

Popis pracovní pozice

Požadavky: SŠ vzdělání, způsobilost k výkonu povolání podle zákona 96/2004 Sb.
Pracovní poměr na dobu určitou.
Výhody: příspěvek na stravování, náborový příspěvek, možnost ubytování na 3 měsíce zdarma a další zaměstnanecké benefity

Kontakt

Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

Šmakalová Helena, +420 577 552 509, helena.smakalova@bnzlin.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajská nemocnice T. Bati, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajská nemocnice T. Bati, a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.