Realitní makléři Praha

Plat: 15 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jungmannova 36, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Mezinárodní finančně právní středisko v České republice s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Realitní makléři.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Jungmannova č.p. 36/31, Praha 1, kontakt: Romanova Natalia Mgr., tel.: 776027172, e-mail: nataadvokat74@mail.ru. Práce s PC, ekonomika, řidičský průkaz, AJ, ČJ pasivní, RJ aktivní. Státní zkouška z RJ, pracovní cesty do RF. Požadavky: znalost realit. agentur v RF, kontakty, zdanění fyz. a právnických osob, metody analýzy zpracování informací na trhu nemovitostí. Výpis z rejstříku tresů.

Kontakt

Mezinárodní finančně právní středisko v České republice s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Natalia Romanova, +420 776 027 172, nataadvokat74@mail.ru

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mezinárodní finančně právní středisko v České republice s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mezinárodní finančně právní středisko v České republice s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.