Dělník/dělnice lisovna Ivanovice na Hané

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Osvoboditelů 889, Ivanovice na Hané, Jihomoravský

Společnost fischer automotive systems s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Požadavky: vzdělání nerozhoduje, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové práce
Popis práce: PP na dobu určitou, nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy, odebírání výlisků od stroje, měření a kontrola kvality
Zaměstnavatel nabízí: práce ve stabilní společnosti, permanentky na plavání a na masáže, příspěvek na dopravu, závodní stravování, firemní oblečení, příspěvek na očkování, flexi passy a další benefity
Kontakt: Hladká Hana, tel.: 516 429 115, e-mail: hana.hladka@fischer-automotive.cz nebo osobně Po-Pá v době 7-14 hod

Kontakt

fischer automotive systems s.r.o.

Hana Hladká, +420 516 429 115, hana.hladka@fischer-automotive.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti fischer automotive systems s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost fischer automotive systems s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.