Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod viaduktem 2783, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Sociální družstvo Znojmo hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Pod viaduktem č.p. 2783/58, Stodůlky, 155 00 Praha 515

OZP, ČID, ID, ZTP

Kontakt

Sociální družstvo ZnojmoKontaktní osoba:
Savlikova, +420 604 960 594, sdz.savlikova@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Sociální družstvo Znojmo (IČO 29229961), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.