Automechanik nákladních a přípojných vozidel Kostelec nad Orlicí

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Za Nádražím 1561, Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký

Společnost TC-HK spol. s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři nákladních automobilů.

Popis pracovní pozice

Kontakt e-mailem slapetova@ttvtransport.cz.
- SOU v oboru
- zkušenosti a praxe v oboru
- ŘP sk. B
- trestní bezúhonnost
- manuální zručnost, komunikativnost, časová flexibilita, samostatnost
- možnost seberealizace, profesní růst, jistota a zázemí stabilní české společnosti
- odborná pomoc a pravidelná odborná školení, práce v malém kolektivu
- motivační platové ohodnocení, firemní akce, příspěvek na stravování (vlastní stravovací zařízení).

Kontakt

TC-HK spol. s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petr Chadima, +420 602 564 903, slapetova@ttvtransport.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TC-HK spol. s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TC-HK spol. s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.