Programátor/ka - analytik/čka Šumperk

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Slovanská 3123, Šumperk, Olomoucký

Společnost NET service solution, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté.

Popis pracovní pozice

Jsme prosperující česká společnost zaměřená na oblast vývoje software pro poskytovatele internetu v České republice a zahraničí.

Náplň práce:
-Vývoj nových funkcí a úprava existujících aplikací se zaměřením zejména na správu rozsáhlých sítí poskytovatelů internetového připojení
- Technická podpora stávajících zákazníků
- Analýza požadavků a návrhy řešení
- Vývoj nových projektů a zakázkových SW

Požadujeme:
- Výborná znalost programovacího jazyka PHP 5
- Znalost objektového programování v PHP 5 výhodou
- Výborná znalost MySQL
- Zkušenost s programováním web aplikací
- Znalost Nette framework výhodou
- Schopnost pracovat v týmu i samostatně
- Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
- Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Práci v příjemném kolektivu
- Práci v zajímavé a perspektivní oblasti poskytovatelů internetového připojení
- Profesní růst
- Pružnou pracovní dobu

V případě zájmu nám napište a zašlete Vaše CV na adresu kariera@net-service.cz,
případně nás kontaktujte telefonicky na č. 588 887 778.

Kontakt

NET service solution, s.r.o.

Pavel Zemánek, sales manager, +420 588 887 778, kariera@net-service.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NET service solution, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NET service solution, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.