Technik do úseku projekce železobetonových konstrukcí Vrdy

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chrudimská 42, Vrdy, Středočeský

Společnost GOLDBECK Prefabeton s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Přední výrobce železobetonových prefabrikátů hledá projektanty, konstruktéry do úseku projekce železobetonových konstrukcí.
Náplň práce: zpracování výrobní dílenské dokumentace - výkresy tvaru a výztuže
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru, znalost práce na PC
Nabízíme: profesní růst v perspektivní práci v dynamické firmě
Místo výkonu práce: Chrudimská 42, Vrdy - Dolní Bučice

Kontakt

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

Mgr. Petra Pilcová, personalistka, +420 773 759 086, petra.pilcova@goldbeck.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GOLDBECK Prefabeton s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GOLDBECK Prefabeton s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.