Projektový manager (automotive) Písek

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Vodárny 1506, Písek, Jihočeský

Společnost ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v průmyslové výrobě.

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň: vedení projektů a sledování kvality, ceny, dodacích lhůt, organizace, řízení a zajišťování technologické přípravy výroby, koordinace náběhu nových výrobků, spolupráce s ostatními odděleními, komunikace se zákazníky, dodavateli a identifikace jejich potřeb

Požadavky: min. SŠ vzdělání, ideálně technický směr, zkušenosti s projektovým řízením, výborná znalost NJ nebo AJ, oba jazyky výhodou, praxe v automotive velkou výhodou, manažerské schopnosti, silné analytické schopnosti, logické myšlení, znalost projektových metod, komunikační a vyjednávací schopnosti, aktivní vystupování, schopnost samostatně se rozhodovat a řešit problémy, časová flexibilita, ochota cestovat, velmi dobré PC schopnosti (znalost práce v systému např. SAP výhodou), řidičský průkaz sk. B

Nabízíme: zajímavou a nestereotypní práci v perspektivním oboru, prostor pro vlastní iniciativu, další osobností růst a vzdělávání formou jazykových kurzů, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na dovolenou.

Kontakt: životopis zaslat na email: krizanova@ertautomotivebohemia.com nebo doručit osobně na adresu U Vodárny 1506, Písek

Kontakt

ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o.

Dana Křížanová, +420 604 538 973, krizanova@ertautomotivebohemia.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.