řidiči s opr. sk. c a nebo také e; Postřižín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 33 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Teplická 115, Postřižín, Středočeský

Společnost KOBERCE BRENO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu: Teplická 115, Postřižín, 250 70 Odolena Voda
Kontakt: personalni@breno.cz

Obchodně logistické centrum v Postřižíně, okr. Praha-Východ přijme na HPP 1 řidiče nákladního motorového vozidla s oprávněním pro sk. C, popř. také E od 1.7.2016. Požadujeme dobrý zdravotní stav, praxi v řízení NMV alespoň 1 rok, platný profesní průkaz. Nabízíme odpovídající mzdu, pracovní poměr na dobu neurčitou, víkendy a svátky volné, každý den se vrací řidiči zpět a nikde nespí. Své životopisy s přiloženou občanskou fotografií zašlete na e-mailovou adresu personalni@breno.cz. Vybraní uchazeči budou vyrozuměni o dalším postupu a pozváni k osobnímu pohovoru.

Kontakt

KOBERCE BRENO, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
personální oddělení Kontakt, poradce, personalni@breno.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOBERCE BRENO, spol. s r.o. (IČO 25609866), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.