Zámečník - svářeč mig/mag, tig Račice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 130 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 126, Račice, Ústecký

Společnost 2 JCP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

JAKÉ ZNALOSTI A VLASTNOSTI BYSTE MĚLI MÍT

•Vzdělání SOU/SOŠ
•Praktické zkušenosti se svařováním metodou MIG/MIG, TIG
•Státní zkoušku ze sváření (ČSN)
•Dobrou znalost výkresové dokumentace
•Podmínkou přijetí je absolvování praktické části

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

•Jednosměnný provoz, 13. plat
•Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
•Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea, firemní společenské akce
•Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, firemní kurzy anglického jazyka
•Přátelský kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru

Kontakt

2 JCP a.s.

Veronika Řábková, DiS., personalista, +420 601 304 562, rabkovav@2jcp.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) 2 JCP a.s. (IČO 47286393), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.