Svářeč/-ka Černožice

Plat: 11 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 170, Černožice, Královéhradecký

Společnost OK Garant, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

SVÁŘEČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 4. 2016, dvousměnný provoz, pracoviště Hradec Králové
- Požadujeme: osvědčení svářeče, technologie MIG, MAG, TIG, čtení výkresové dokumentace, bezúhonnost
- Nabízíme: zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti, příjemné pracovní prostředí
- Životopisy zasílejte na e-mail: babutska.s@seznam.cz
- Vybraní kandidáti budou písemně informováni o termínu osobního pohovoru

Kontakt

OK Garant, s.r.o.

Ing. Světlana Babucká, +420 777 807 779, babutska.s@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OK Garant, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OK Garant, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.