řidič kamionu Velká Bystřice

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olomoucká 1001, Velká Bystřice, Olomoucký

Společnost EGT Express CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Olomoucká 1001, Velká Bystřice.
Požadujeme platný řidičský průkaz skupiny B, C, E. Dále požadujeme znalost ruštiny.
Své životopisy zasílejte na výše uvedený email nebo telefonický kontakt.

Kontakt

EGT EXPRESS CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Václavková, +420 585 716 347, j.vaclavkova@egt.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EGT Express CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EGT Express CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.