Zdravotní sestra ve stomatologické ordinaci Desná

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Krkonošská 500, Desná, Liberecký

Společnost Oleksii Khamchukov hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Zdravotní sestra ve stomatologické ordinaci - mzda 22 000, možnost navýšení, k dispozici bude i mobilní telefon, vhodné i pro OZP, možno zkrácený pracovní úvazek, nebo DPP, kontakt pouze na email.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Oleksii KhamchukovKontaktní osoba:
Oleksii Khamchukov, dr.khamchukov@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Oleksii Khamchukov (IČO 04714717), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.