Všeobecná zdravotní sestra Seč

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čs. pionýrů 197, Seč, Pardubický

Společnost SANATORIUM TOPAS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Seč.
Práce možná i na DPP nebo DPČ.
Požadavky: všeobecná zdravotní sestra s platným osvědčením k výkonu zdravotního povolání bez odborného dohledu, minimální praxe u lůžka výhodou, znalost práce na PC, kladný přístup k seniorům, zodpovědný přístup, ochota pracovat v týmu, občanská a morální bezúhonnost.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na stravování, náborový příspěvek 10.000 Kč.
První kontakt učiňte telefonicky - bude domluveno osobní jednání.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

SANATORIUM TOPAS s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Jana Řebíčková, +420 774 119 185, jana.rebickova@sanatorium-topas.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SANATORIUM TOPAS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SANATORIUM TOPAS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.