Opravář motorových vozidel Krupá

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 17, Krupá, Středočeský

Společnost Rakovnická obchodní společnost, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Krupá
Požadavky: vyučení v některém z oborů autoklempíř, automechanik, popř. opravář zemědělských strojů, autoelektrikář, autolakýrník nebo praxe v oboru podmínkou. Nástup možný ihned, možnost plného nebo zkráceného úvazku dle dohody, možnost ubytování.
Kontakt: p. Pavel Roubík 739 022 888, posílat životopisy na e-mail: autoservis@autoplace.cz.
Více info na www.autoplace.cz

Kontakt

Rakovnická obchodní společnost, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Roubík, +420 739 022 888, pavel.roubik@autoplace.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Rakovnická obchodní společnost, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Rakovnická obchodní společnost, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.