Včeobecná sestra/bratr Sedlčany

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tyršova 161, Sedlčany, Středočeský

Společnost MEDITERRA - Sedlčany, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Pozice: všeobecná sestra/bratr
OC
Požadujeme :
- SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, (nabízíme finanční podporu specializačního vzdělávání),
- odbornou a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.
- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu,
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.
Zaměstanecké výhody:ýden dovolené navíc, příspěvek na stravování,
Nástup možný ihned. Mzda: 17 000,- až 25 000,- Kč ( dle kategorie ).
Kontakt:Jaroslava Hašková; MUDr. Sergej Jurčenko,tel:725 850 589; 739 321 202,; jaroslava.haskova@mediterra.cz; irena.hendrychova@mediterra.cz
Nemocnice Sedlčany od 8:00 do 15:00 hod.
Místo výkonu práce:MEDITERRA - Sedlčany, s.r.o., Tyršova č.p. 161

Kontakt

MEDITERRA - Sedlčany, s.r.o.

Jaroslava Hašková, +420 725 850 589,, jaroslava.haskova@mediterra.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEDITERRA - Sedlčany, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEDITERRA - Sedlčany, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.