Servisní technik Liberec

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 120, Liberec, Liberecký

Společnost ARTWELD s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů).

Popis pracovní pozice

Požadavky:
- Vzdělání ÚSO - obor elektro, silnoproud
- Platná vyhláška 50, minimálně § 6
- 2 roky praxe v oboru
- Znalost elektronických zařízení nutností
- Manuální zručnost
- Schopnost samostatné práce
- Řidičský průkaz B
- Praxe v oboru svařovacích zdrojů výhodou
- Plný pracovní úvazek
- Nástup možný ihned
Nabízíme:
- zaměstnání v perspektivní firmě, zaměstnanecké výhody
- Nástupní plat: od 25 tis. Kč
Životopisy včetně případného kontaktu na podání referencí posílejte na e-mail: zuzana.moravcova@artweld.cz

Kontakt

Artweld s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing Zuzana Moravcová, zuzana.moravcova@artweld.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARTWELD s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARTWELD s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.