Pracovník oddělení zpracování zakázek Staré Město

Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brněnská 701, Staré Město, Zlínský

Společnost ALGECO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe tech., staveb. zaměření, velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem podmínkou, znalost čtení tech. dokumentace velkou výhodou, znalost AJ výhodou, výborné komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu, odpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, MS Office podmínkou, Auto CAD výhodou.
Komunikace se zahraničními pobočkami, zpracování cenových nabídek, projektové řízení. Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti, motivující finanční hodnocení, nadstandardní systém zaměstnanneckých benefitů. Zaslat CV v českém a německém jazyce

Kontakt

Algeco s.r.o.Kontaktní osoba:
Petra Kodrlová, +420 739 324 263, petra.kodrlova@as.algeco.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALGECO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALGECO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.