Všeobecná sestra s osvědčením Žinkovy

Plat: 18 600 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 89, Žinkovy, Plzeňský

Společnost Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

1x pozice zdravotní sestra a 1x vrchní sestra. Osvědčení MZČR k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, 10.platová třída - příplatky, nepřetržitý provoz, směny denní-noční 11,5 hod., závodní stravování, zaměstnanecké výhody FKSP, v případě zájmu zaslat životopis na reditel@dkszinkovy.cz nebo volat na tel. 607939090, kontakt pondělí až pátek 6 až 14.30 hod.

Kontakt

Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Ivana Šiftová, ředitelka, +420 607 939 090, reditel@dkszinkovy.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov klidného stáří v Žinkovech, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.