Manipulant extruderu Liberec

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Techniků 535, Liberec, Liberecký

Společnost Faerch Plast s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň:
- Obsluha extruzní linky na výrobu plastové folie
- Obsluha drtičů pro recyklaci materiálu
- Příprava surových materiálů pro následné zpracování
- Logistická podpora pro oddělení thermoformu
Požadujeme:
- Vyučení, případně středoškolské vzdělání s maturitou
- Oprávnění a praxe v řízení VZV podmínkou
- Manuální zručnost
- Práce s počítačem
- Audiometrické vyšetření při vstupní pracovně-lékařské prohlídce
Nástup:
- možný ihned nebo dle dohody
Mzda:
- až 25 000,- Kč po zkušební době + pololetní prémie
Benefity:
- stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vstupenky na volnočasové aktivity, odměny za zlepšovatelské návrhy, atd.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email: KAS@faerchplast.com

Kontakt

Faerch Plast s.r.o.

Ing. Kateřina Šugárová, HR and Finance Specialist, +420 733 530 270, kas@faerchplast.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Faerch Plast s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Faerch Plast s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.