řidič mkd Osov

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 106, Osov, Středočeský

Společnost VICTORIA TRADING BOHEMIA,spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

ŘIDIČ MKD - místo výkonu: Osov, požadavky: řidičský průkaz skupiny C + E, kartu do tachografu, profesní průkaz, čistý trestní rejstřík. Pro ty, kteří mají ŘP skupiny C zajistíme rozšíření. Kontakt přes tel. či email

Kontakt

VICTORIA TRADING BOHEMIA,spol.s r.o.Kontaktní osoba:
Karel Hrábek, +420 778 736 393, hrabek@vtb-cz.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VICTORIA TRADING BOHEMIA,spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VICTORIA TRADING BOHEMIA,spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.