Technický dozor kvality Mošnov

Plat: 13 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 367, Mošnov, Moravskoslezský

Společnost Taejin Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech.

Popis pracovní pozice

z:9.3.2016, a:16.3.2017
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Požadujeme: minimálně částečná znalost korejštiny z důvodu nutné komunikace s korejským vedením společnosti. Praxe v korejské společnosti výhodou. Požadujeme pasivní znalost angličtiny. Technický výklad v praxi v korejštině nezbytný s ohledem na dodávky pro společnost Hyunday Czech v Nošovicích (HMMS). Inf. po předchozí tel. domluvě schůzky - volat po - pá 9:00 - 15:00.

Kontakt

Taejin Czech s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavel Figalla, +420 601 325 133, pavel.figalla@gmail.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Taejin Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Taejin Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.