Zdravotnický asistent Jeseník

Plat: 15 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lipovská 103, Jeseník, Olomoucký

Společnost Jesenická nemocnice a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotničtí asistenti (praktické sestry).

Popis pracovní pozice

AKTUALIZACE 30.1.2018!!!
První kontakt písemný, telefonický, osobní!

Zaměstnavatel nabízí hrubou mzdu od 17 500,-Kč (změna od 16.10.2017!!!)

Požadavky zaměstnavatele:
- vzdělání ÚSO
- žadatel musí splňovat podmínky zákona č. 96/2004 Sb. o získání odborné způsobilosti k výkonu povolání zdravotnický asistent

Zaměstnavatel nabízí:
- závodní stravování, 2dny studijního volna, možnost dočasného ubytování

Zaměstnavatele lze kontaktovat:
- zasláním písemné nabídky a životopisu na e-mail: Jana.Zavrelova@jen.agel.cz
- osobně po telefonickém sjednání schůzky s paní Ing. Zavřelovou na tel. čísle 584 458 407

Kontakt

Jesenická nemocnice a.s.

Ing. Jana Zavřelová, personalista, +420 584 458 407, Jana.Zavrelova@jen.agel.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jesenická nemocnice a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jesenická nemocnice a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.