Elektromontér distribuční sítě nn,vn Jablonec nad Nisou

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Úbočí 5267, Jablonec nad Nisou, Liberecký

Společnost ELIPROM spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení.

Popis pracovní pozice

Jedná se o práci na výstavbě a údržbě distribučních vrchních i kabelových sítí NN, VN. Požadujeme: vyhl.č. 50/1978, ŘP sk. B (není nutnost), spolehlivost, zodpovědný a samostatný přístup k práci. Vzdělání: vyučen v oboru. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci, zázemí stabilní firmy (více než 20 let na trhu). Prosíme zájemce hlásit se telefonicky, e-mailem nebo osobně, po telefonické dohodě.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ELIPROM spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jana Tomešová, +420 607 041 563, tomesova@eliprom.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELIPROM spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ELIPROM spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.