Vychovatel-ka Řepiště

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lipová 222, Řepiště, Moravskoslezský

Společnost Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště hledá vhodného kandidáta na pozici Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

A11 a:5/2/2018
Požadujeme vzdělání - SŠ pedagogického směru a v rámci celoživotního vzdělávání speciální pedagogika.
Rozvrh pracovní doby: 8-12 hodinové služby.
Dětský domov bl.M.A.Kratochvílové v Řepišti je švýcarským typem domova, kde v čele zařízení stojí manželský pár, který je neměnnou jistotou umístěných dětí. Kapacita domova je 10 dětí ve věku od 6-19 let.
Kritéria pro výběr uchazečů: kvalifikace, dopravní dostupnost, časová flexibilita a zkušenost s dětmi s autismem.
Nabízíme zaměstnancům po 3 měsících osobní ohodnocení a další příplatky. PP na 1 rok. Po 1 roce možnost PP na dobu neurčitou.
Životopis + motivační dopis zaslat e-mailem - viz. výše.

Kontakt

Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště

Kontaktní osoba:
P. Rísová, +420 731 604 049, info@ddrepiste.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště o smazání nebo o opravu osobních údajů.