řidič - unie Hlubočky

Plat: 55 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olomoucká 15, Hlubočky, Olomoucký

Společnost J.M.I.T. a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Olomoucká č.p. 15, Hlubočky. Nástup možný ihned.
Požadavky: vzděl. vyučen, nutný ŘP sk. C + E. Uvedená mzda je včetně diet. Jedná se o turnusové ježdění. Turnusy 22 dní + 12 dní volno (možnost zkrátit na 5 dní volno).
Diety 50 - 55 Euro za den. Mzda 25.000,- Kč. Je možné jezdit ve dvojících i jednotlivě.
Prvotní kontakt možný POUZE po předchozí domluvě!

Kontakt

J.M.I.T. a.s.

Sabina Artnerová, +420 606 725 372,585 206 147, artnerova@jmit.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti J.M.I.T. a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost J.M.I.T. a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.