Montér leteckých interiérů (zaměření truhlář, zámečník) Plzeň

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Univerzitní 1119, Plzeň, Plzeňský

Společnost Zodiac Galleys Europe s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení.

Popis pracovní pozice

Přijmeme šikovné montéry (truhláře, dřevomodeláře, zámečníky) pro výrobu leteckých interiérů letadel Airbus.

Požadujeme:
- Vyučení ideálně v oboru truhlář, není podmínkou
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Manuální zručnost podmínkou
- Zájem učit se nové věci a zdokonalovat výsledky své práce
- Zodpovědný přístup k práci
- Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Náplň práce:
- Sestavování a lepení kuchyňských modulů ze speciálních lehkých desek
- Práce s ručním nářadím dle technických výkresů

Nabízíme:
- Zajímavou práci v prostředí prosperující mezinárodní společnosti
- Možnost uplatnění i pro absolventy
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dojíždění
- Nástupní plat od 21000 Kč/měs. + 15% prémie, docházkový bonus; po zkušební době navýšení mzdy (tzn. cca 22 - 26 000 tis. hrubého/měs.)
- proplácené přesčasy + extra odměny za odpracované přesčasové hodiny

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj profesní životopis na uvedený e-mail nebo nás navštivte osobně v Plzni na Borských polích, Univerzitní 34.

Kontakt

Zodiac Galleys Europe s.r.o.

Jiří Fišer, +420 734 413 121, jiri.fiser@zodiacaerospace.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zodiac Galleys Europe s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zodiac Galleys Europe s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.